عادّی مبارزه با سرطان تمرینات قدرتی سرطان پوست

عادّی: مبارزه با سرطان تمرینات قدرتی سرطان پوست مبتلا شدن بیماری تحقیقات فنجان عضلات دیابت حافظه

گت بلاگز وب‌گردی قهوه جهت بدن چه فوایدی دارد؟

در عصری زندگی می‌کنیم که قهوه بیش از هر لحظه محبوبیت دارد. بعد بهتر است از اثراتش بر بدنمان مطلع باشیم.

قهوه جهت بدن چه فوایدی دارد؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در عصری زندگی می‌کنیم که قهوه بیش از هر لحظه محبوبیت دارد. بعد بهتر است از اثراتش بر بدنمان مطلع باشیم.

1. جلوگیری از دیابت

طبق مطالعات انجام شده است در انجمن شیمی آمریکا، قهوه می‌تواند احتمال مبتلا شدن به دیابت نوع 2 را کم کردن دهد. محققان اشاره کردند افرادی که در روزانه چهار فنجان (یا بیشتر) قهوه می‌نوشند، احتمال مبتلا شدن به دیابت در آن‌ها تا بیش از 50 درصد کم کردن می‌یابد.

قهوه جهت بدن چه فوایدی دارد؟

2. اصلاح حافظه

آیا می‌خواهید حافظه بهتری داشته باشید و شرح را بهتر به خاطر آورید؟ قهوه بنوشید.

بنا بر تحقیقاتی که در سال 2014 در دانشگاه جان هاپکینز صورت گرفت، قهوه حافظه طولانی‌مدت را تقویت می‌کند. مصرف تنها یک فنجان قهوه نیرومند در روز سطح عمیق‌تری از یادآوری خاطرات به شما می‌دهد.

3. مبارزه با سرطان

در عصری زندگی می‌کنیم که قهوه بیش از هر لحظه محبوبیت دارد. بعد بهتر است از اثراتش بر بدنمان مطلع باشیم.

دانه‌های قهوه سرشار از هستند و توانایی مبارزه با طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها از پرسشها پوستی تا سرطان را دارند. قهوه منبع مهم آنتی‌اکسیدان در رژیم غذایی مردم آمریکا است.

4. ضدافسردگی

قهوه حزن و اندوه را دور می‌کند. تحقیقات انجام شده است در دانشگاه هاروارد نشان داده که قهوه همانند داروی ضدافسردگی عمل می‌کند و همچنین افکار منفی و میل به به خودکشی را کم کردن می‌دهد. بعد بهتر است قهوه را به دیگر نوشیدنی‌های ناسالم جایگزین کنید.

5. زیاد کردن میل جنسی

قهوه بنیه جسمی شما جهت ورزش را اصلاح می‌بخشد و همچنین میل جنسی را زیاد می‌کند. تحقیقات رابطه مثبتی میان سطح آدرنالین و جاذبه جنسی گزارش داده‌اند. ولی مصرف بیش‌ازحد اثر تصویر خواهد داشت. در هر 24 ساعت، یک فنجان قهوه بنوشید.

6. مبارزه با سرطان پوست

قهوه جهت بدن چه فوایدی دارد؟

آیا قهوه خطر مبتلا شدن به سرطان پوست را کم کردن می‌دهد؟ 112897 زن و مرد به مدت بیست سال موردمطالعه قرار گرفتند و نتیجه های جالبی حاصل شد. زنانی که حداقل سه فنجان قهوه در روز مصرف می‌کردند، خطر مبتلا شدن به سرطان پوست در آن‌ها به میزان قابل‌توجهی کم کردن یافت. ولی این اثر در مردان دیده نشد.

7. کبد سالم

اگر مشروبات الکلی مصرف می‌کنید، قهوه می‌تواند کبد شمارا از بیماری اتوایمیونی نجات دهد. افرادی که حداقل یک فنجان قهوه در روز مصرف می‌کنند، 20 درصد کمتر در معرض بیماری‌های کبدی هستند.

8. زیاد کردن چربی سوزی

در عصری زندگی می‌کنیم که قهوه بیش از هر لحظه محبوبیت دارد. بعد بهتر است از اثراتش بر بدنمان مطلع باشیم.

بر اساس نتیجه های تحقیقاتی که در سال 2013 در مجله تغذیه و متابولیسم منتشر شد، قهوه متابولیسم بدن و درنتیجه سوزاندن چربی را اوج می‌برد. نوشیدن قهوه به‌ویژه قبل از فعالیت بدنی، باعث می‌شود بدن به‌جای مصرف انرژی به حالتِ سوزاندن چربی برسد.

9. بازیابی عضلات

بعد از تمرین و ورزش سنگین، قهوه به اصلاح و بازیابی سریع عضلات کمک می‌کند. تحقیقات نشان داده مصرف کافئین قبل از تمرین‌های ورزشی، دردهای عضلانی را به میزان قابل‌توجهی کم کردن می‌دهد.

10. زیاد کردن پایداری و استقامت

قهوه جهت بدن چه فوایدی دارد؟

اخیراً نتیجه های دو مطالعه نشان داده قهوه عملکرد طبیعی بدن را زیاد کردن می‌دهد. ورزشکارانی که قبل از فعالیت فیزیکی قوه مصرف کردند، در تمرینات قدرتی عملکرد بهتری داشتند.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مبارزه با سرطان | تمرینات قدرتی | سرطان پوست | مبتلا شدن | بیماری | تحقیقات | فنجان | عضلات | دیابت | حافظه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz